
Jewelry Alloy Heart Pendant Necklace Sweet Style Electroplating Clavicle Chain Imitation Pearl Tassel
Jewelry Alloy Heart Pendant Necklace Sweet Style Electroplating Clavicle Chain Imitation Pearl Tassel
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Sweet,Shape,Pattern |
| Weight | 20g |
Original: $1.97
-65%$1.97
$0.69More Images










Jewelry Alloy Heart Pendant Necklace Sweet Style Electroplating Clavicle Chain Imitation Pearl Tassel
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Sweet,Shape,Pattern |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Sweet,Shape,Pattern |
| Weight | 20g |





















