🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

HomeStore
Doublesided Letter Overlapping Clavicle Necklace Bracelet Set Stainless Steel Diamondencrusted Electroplated For Women
Doublesided Letter Overlapping Clavicle Necklace Bracelet Set Stainless Steel Diamondencrusted Electroplated For Women
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Drill |
| Style | Natural,Shape,Pattern |
| Suit Combination | Necklace Bracelet |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Select Color
From $0.73
Original: $2.10
-65%Doublesided Letter Overlapping Clavicle Necklace Bracelet Set Stainless Steel Diamondencrusted Electroplated For Women—
$2.10
$0.73More Images






Doublesided Letter Overlapping Clavicle Necklace Bracelet Set Stainless Steel Diamondencrusted Electroplated For Women
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Drill |
| Style | Natural,Shape,Pattern |
| Suit Combination | Necklace Bracelet |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Drill |
| Style | Natural,Shape,Pattern |
| Suit Combination | Necklace Bracelet |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |























