
Elegant Light Luxury Animal Shaped Electroplated Stainless Steel Ring Jewelry For Women
| Gender | Ring,Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Animals,Zodiac |
| Style | Light Luxury Style,Animals |
| Weight | 50g |
Original: $2.28
-65%$2.28
$0.80More Images






Elegant Light Luxury Animal Shaped Electroplated Stainless Steel Ring Jewelry For Women
| Gender | Ring,Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Animals,Zodiac |
| Style | Light Luxury Style,Animals |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Ring,Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Animals,Zodiac |
| Style | Light Luxury Style,Animals |
| Weight | 50g |























