
Exaggerated Heavyduty Handmade Stainless Steel Electroplated Bullet Necklace And Bracelet Jewelry Accessories For Women
Exaggerated Heavyduty Handmade Stainless Steel Electroplated Bullet Necklace And Bracelet Jewelry Accessories For Women
| Bundle Deal | Necklace + Bracelet |
|---|---|
| Chain Style | Handmade Chain |
| Gender | Women Necklace Bracelet,Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pattern | Chain |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Internet Celebrity Style,Shape,Pattern |
| Weight | 32g |
Original: $4.33
-65%$4.33
$1.52More Images








Exaggerated Heavyduty Handmade Stainless Steel Electroplated Bullet Necklace And Bracelet Jewelry Accessories For Women
| Bundle Deal | Necklace + Bracelet |
|---|---|
| Chain Style | Handmade Chain |
| Gender | Women Necklace Bracelet,Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pattern | Chain |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Internet Celebrity Style,Shape,Pattern |
| Weight | 32g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bundle Deal | Necklace + Bracelet |
|---|---|
| Chain Style | Handmade Chain |
| Gender | Women Necklace Bracelet,Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pattern | Chain |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Internet Celebrity Style,Shape,Pattern |
| Weight | 32g |























