
Exaggerated Simple And Versatile Petal Flower Geometric Earrings For Women With Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating Stainless Steel Ear Needles
Exaggerated Simple And Versatile Petal Flower Geometric Earrings For Women With Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating Stainless Steel Ear Needles
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pattern | Flowers,Geometric Type |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Sweet And Cool Style,Plants And Flowers |
| Type Of Product | Accessories |
| Weight | 8g |
Original: $2.99
-65%$2.99
$1.05More Images





Exaggerated Simple And Versatile Petal Flower Geometric Earrings For Women With Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating Stainless Steel Ear Needles
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pattern | Flowers,Geometric Type |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Sweet And Cool Style,Plants And Flowers |
| Type Of Product | Accessories |
| Weight | 8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pattern | Flowers,Geometric Type |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Sweet And Cool Style,Plants And Flowers |
| Type Of Product | Accessories |
| Weight | 8g |























