🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

HomeStore
Exaggerated Stylish Geometric Snake Bone Whip Stainless Steel 18K Real Gold Plated Thick Chain Necklace For Women
Exaggerated Stylish Geometric Snake Bone Whip Stainless Steel 18K Real Gold Plated Thick Chain Necklace For Women
| Chain Style | Thick Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 18K Real Gold Plating |
| Occasion | Personalized Trend |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Internet Celebrity Style,Shape,Pattern |
| Weight | 32g |
Select Color
From $1.58
Original: $4.52
-65%Exaggerated Stylish Geometric Snake Bone Whip Stainless Steel 18K Real Gold Plated Thick Chain Necklace For Women—
$4.52
$1.58More Images






Exaggerated Stylish Geometric Snake Bone Whip Stainless Steel 18K Real Gold Plated Thick Chain Necklace For Women
| Chain Style | Thick Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 18K Real Gold Plating |
| Occasion | Personalized Trend |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Internet Celebrity Style,Shape,Pattern |
| Weight | 32g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Thick Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 18K Real Gold Plating |
| Occasion | Personalized Trend |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Internet Celebrity Style,Shape,Pattern |
| Weight | 32g |























