
Fashion Goldplated Stainless Steel Butterfly Flower Heart Small Fish Pendant Bracelet For Women
Fashion Goldplated Stainless Steel Butterfly Flower Heart Small Fish Pendant Bracelet For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting,Travel Commemorative |
| Pattern | Flowers,Insect |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Insect |
| Style | Fashion Ol,Animals |
| Weight | 15g |
Original: $3.52
-65%$3.52
$1.23More Images




Fashion Goldplated Stainless Steel Butterfly Flower Heart Small Fish Pendant Bracelet For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting,Travel Commemorative |
| Pattern | Flowers,Insect |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Insect |
| Style | Fashion Ol,Animals |
| Weight | 15g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting,Travel Commemorative |
| Pattern | Flowers,Insect |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Insect |
| Style | Fashion Ol,Animals |
| Weight | 15g |























