
Fashion Retro Turquoise Pearl Coconut Tree Leopard Print Fishtail Star Pendant Necklace For Women With Electroplated Stainless Steel Pendant And Flat Cross Chain
Fashion Retro Turquoise Pearl Coconut Tree Leopard Print Fishtail Star Pendant Necklace For Women With Electroplated Stainless Steel Pendant And Flat Cross Chain
| Chain Style | Flat Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Style |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animals,Zodiac |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 16g |
Original: $4.15
-65%$4.15
$1.45More Images





Fashion Retro Turquoise Pearl Coconut Tree Leopard Print Fishtail Star Pendant Necklace For Women With Electroplated Stainless Steel Pendant And Flat Cross Chain
| Chain Style | Flat Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Style |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animals,Zodiac |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 16g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Flat Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Style |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animals,Zodiac |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 16g |























