
Fashionable Antique Electroplated Geometric Natural Semiprecious Stone Hexagonal Rhombus Ring Unisex Accessories
Fashionable Antique Electroplated Geometric Natural Semiprecious Stone Hexagonal Rhombus Ring Unisex Accessories
| Gender | Women's,Unisex |
|---|---|
| Occasion | Personalized Style |
| Pattern | U-Shaped,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Weight | 5g |
Original: $2.25
-65%$2.25
$0.79More Images
























Fashionable Antique Electroplated Geometric Natural Semiprecious Stone Hexagonal Rhombus Ring Unisex Accessories
| Gender | Women's,Unisex |
|---|---|
| Occasion | Personalized Style |
| Pattern | U-Shaped,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's,Unisex |
|---|---|
| Occasion | Personalized Style |
| Pattern | U-Shaped,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Weight | 5g |























