
Handmade Freshwater Pearl Hairpin Side Clip For Women
| Elegant | Elegant |
|---|---|
| French | French |
| Gender | Women's |
| Hairpin Classification | Side Clip |
| Material | Pearl |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Style | Natural |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 1g |
Original: $3.71
-65%$3.71
$1.30More Images






Handmade Freshwater Pearl Hairpin Side Clip For Women
| Elegant | Elegant |
|---|---|
| French | French |
| Gender | Women's |
| Hairpin Classification | Side Clip |
| Material | Pearl |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Style | Natural |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 1g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Elegant | Elegant |
|---|---|
| French | French |
| Gender | Women's |
| Hairpin Classification | Side Clip |
| Material | Pearl |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Style | Natural |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 1g |





















