
Wholesale Women's Irregular Freshwater Pearl Necklace With Electroplating Copper Plated With Real Gold Pendant Light Luxury And Minimalist Style
Wholesale Women's Irregular Freshwater Pearl Necklace With Electroplating Copper Plated With Real Gold Pendant Light Luxury And Minimalist Style
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Pearl |
| Occasion | Personality Trend |
| Pearl Diameter | 5Mm(Inclusive)-6Mm(Inclusive) |
| Pendant Material | Copper Plated With Real Gold |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Ins Style,Minimalist |
| Weight | 30g |
Original: $3.89
-65%$3.89
$1.36More Images





Wholesale Women's Irregular Freshwater Pearl Necklace With Electroplating Copper Plated With Real Gold Pendant Light Luxury And Minimalist Style
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Pearl |
| Occasion | Personality Trend |
| Pearl Diameter | 5Mm(Inclusive)-6Mm(Inclusive) |
| Pendant Material | Copper Plated With Real Gold |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Ins Style,Minimalist |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Pearl |
| Occasion | Personality Trend |
| Pearl Diameter | 5Mm(Inclusive)-6Mm(Inclusive) |
| Pendant Material | Copper Plated With Real Gold |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Ins Style,Minimalist |
| Weight | 30g |





















