
Wholesale Women's Retro Geometric Freshwater Pearl Double Layer Handmade Necklace With Electroplating Design
Wholesale Women's Retro Geometric Freshwater Pearl Double Layer Handmade Necklace With Electroplating Design
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Pearl |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Pearl Diameter | 5Mm (Inclusive)-6Mm (Exclusive) |
| Style | Retro,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |
Original: $9.68
-65%$9.68
$3.39More Images






Wholesale Women's Retro Geometric Freshwater Pearl Double Layer Handmade Necklace With Electroplating Design
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Pearl |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Pearl Diameter | 5Mm (Inclusive)-6Mm (Exclusive) |
| Style | Retro,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Pearl |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Pearl Diameter | 5Mm (Inclusive)-6Mm (Exclusive) |
| Style | Retro,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |





















