
Natural Freshwater Pearl Ring 14K Gold Elastic Line Design Minimalist Unisex Special Shape
| Accessories Material | 14K Gold |
|---|---|
| Occasion | Valentine's Day Gift,Seven Day Gifts,Daily Wear |
| Pearl Classification | Freshwater Pearls |
| Pearl Diameter | 4Mm (Inclusive)-5Mm (Exclusive) |
| Pearl Shape | Special Shape |
| Product Name | Natural Freshwater Pearl Ring |
| Style | Minimalist |
| Weight | 1g |
Original: $4.00
-65%$4.00
$1.40More Images




Natural Freshwater Pearl Ring 14K Gold Elastic Line Design Minimalist Unisex Special Shape
| Accessories Material | 14K Gold |
|---|---|
| Occasion | Valentine's Day Gift,Seven Day Gifts,Daily Wear |
| Pearl Classification | Freshwater Pearls |
| Pearl Diameter | 4Mm (Inclusive)-5Mm (Exclusive) |
| Pearl Shape | Special Shape |
| Product Name | Natural Freshwater Pearl Ring |
| Style | Minimalist |
| Weight | 1g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Accessories Material | 14K Gold |
|---|---|
| Occasion | Valentine's Day Gift,Seven Day Gifts,Daily Wear |
| Pearl Classification | Freshwater Pearls |
| Pearl Diameter | 4Mm (Inclusive)-5Mm (Exclusive) |
| Pearl Shape | Special Shape |
| Product Name | Natural Freshwater Pearl Ring |
| Style | Minimalist |
| Weight | 1g |





















