
Wholesale Freshwater Pearl Ring Minimalist Unisex Design With Special Shape And Thread Accessory
Wholesale Freshwater Pearl Ring Minimalist Unisex Design With Special Shape And Thread Accessory
| Accessories Material | Elastic Thread |
|---|---|
| Occasion | Valentine's Day Gift,Seven Day Gifts,Daily Wear |
| Pearl Classification | Freshwater Pearls |
| Pearl Diameter | 3Mm (Inclusive)-4Mm (Exclusive) |
| Pearl Shape | Special Shape |
| Product Name | Natural Freshwater Pearl Ring |
| Style | Minimalist |
| Weight | 1g |
Original: $4.23
-65%$4.23
$1.48More Images





Wholesale Freshwater Pearl Ring Minimalist Unisex Design With Special Shape And Thread Accessory
| Accessories Material | Elastic Thread |
|---|---|
| Occasion | Valentine's Day Gift,Seven Day Gifts,Daily Wear |
| Pearl Classification | Freshwater Pearls |
| Pearl Diameter | 3Mm (Inclusive)-4Mm (Exclusive) |
| Pearl Shape | Special Shape |
| Product Name | Natural Freshwater Pearl Ring |
| Style | Minimalist |
| Weight | 1g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Accessories Material | Elastic Thread |
|---|---|
| Occasion | Valentine's Day Gift,Seven Day Gifts,Daily Wear |
| Pearl Classification | Freshwater Pearls |
| Pearl Diameter | 3Mm (Inclusive)-4Mm (Exclusive) |
| Pearl Shape | Special Shape |
| Product Name | Natural Freshwater Pearl Ring |
| Style | Minimalist |
| Weight | 1g |





















