
Wholesale Natural Freshwater Pearl Necklace With Copper Accessories Hand Knotted Special Shape
Wholesale Natural Freshwater Pearl Necklace With Copper Accessories Hand Knotted Special Shape
| Accessories Material | Copper |
|---|---|
| Occasion | Personality Trend |
| Pearl Classification | Freshwater Pearls |
| Pearl Diameter | 8Mm (Inclusive)-9Mm (Exclusive) |
| Pearl Shape | Special Shape |
| Size | Total Length With Buckle 45Cm |
| Style | Niche,Natural |
| Weight | 20g |
Original: $12.84
-65%$12.84
$4.49More Images





Wholesale Natural Freshwater Pearl Necklace With Copper Accessories Hand Knotted Special Shape
| Accessories Material | Copper |
|---|---|
| Occasion | Personality Trend |
| Pearl Classification | Freshwater Pearls |
| Pearl Diameter | 8Mm (Inclusive)-9Mm (Exclusive) |
| Pearl Shape | Special Shape |
| Size | Total Length With Buckle 45Cm |
| Style | Niche,Natural |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Accessories Material | Copper |
|---|---|
| Occasion | Personality Trend |
| Pearl Classification | Freshwater Pearls |
| Pearl Diameter | 8Mm (Inclusive)-9Mm (Exclusive) |
| Pearl Shape | Special Shape |
| Size | Total Length With Buckle 45Cm |
| Style | Niche,Natural |
| Weight | 20g |





















