
Handmade Woven Rope Chain 18K Real Gold Plated Animal Zodiac Heart Shaped Necklace Choker For Women
Handmade Woven Rope Chain 18K Real Gold Plated Animal Zodiac Heart Shaped Necklace Choker For Women
| Chain Style | Rope Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 18K Real Gold Plating |
| Occasion | Personalized Trend |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Shape | Animals,Zodiac |
| Style | Internet Celebrity Style,Minimalist |
| Weight | 19g |
Original: $4.87
-65%$4.87
$1.70More Images














Handmade Woven Rope Chain 18K Real Gold Plated Animal Zodiac Heart Shaped Necklace Choker For Women
| Chain Style | Rope Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 18K Real Gold Plating |
| Occasion | Personalized Trend |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Shape | Animals,Zodiac |
| Style | Internet Celebrity Style,Minimalist |
| Weight | 19g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Rope Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 18K Real Gold Plating |
| Occasion | Personalized Trend |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Shape | Animals,Zodiac |
| Style | Internet Celebrity Style,Minimalist |
| Weight | 19g |























