
Ins Style Doublelayer Gold Plated Stainless Steel Necklace With Heart Bow Tie Star Geometric Shapes For Women
Ins Style Doublelayer Gold Plated Stainless Steel Necklace With Heart Bow Tie Star Geometric Shapes For Women
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Style |
| Pattern | Heart Shape,Bow Tie,Star,Geometric Type |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 21g |
Original: $3.30
-65%$3.30
$1.15More Images










Ins Style Doublelayer Gold Plated Stainless Steel Necklace With Heart Bow Tie Star Geometric Shapes For Women
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Style |
| Pattern | Heart Shape,Bow Tie,Star,Geometric Type |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 21g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Style |
| Pattern | Heart Shape,Bow Tie,Star,Geometric Type |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 21g |























