
Ins Style Unique Design Simple Connection Gold Plated Stainless Steel Bracelet With Heart Shape And Geometric Shape For Women And Unisex
Ins Style Unique Design Simple Connection Gold Plated Stainless Steel Bracelet With Heart Shape And Geometric Shape For Women And Unisex
| Electroplating Process | 18K Vacuum Plating In Furnace |
|---|---|
| Gender | Women's,Unisex |
| Material | Stainless Steel,18?Karat |
| Occasion | Personalized Trend,Universal |
| Pattern | Heart Shape,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 40g |
Original: $3.85
-65%$3.85
$1.35More Images







Ins Style Unique Design Simple Connection Gold Plated Stainless Steel Bracelet With Heart Shape And Geometric Shape For Women And Unisex
| Electroplating Process | 18K Vacuum Plating In Furnace |
|---|---|
| Gender | Women's,Unisex |
| Material | Stainless Steel,18?Karat |
| Occasion | Personalized Trend,Universal |
| Pattern | Heart Shape,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 40g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Electroplating Process | 18K Vacuum Plating In Furnace |
|---|---|
| Gender | Women's,Unisex |
| Material | Stainless Steel,18?Karat |
| Occasion | Personalized Trend,Universal |
| Pattern | Heart Shape,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 40g |























