
Ins Style Women's Stainless Steel And 18K Necklace With Heart Shape Geometric And Animal Zodiac Pendants Furnace Vacuum Plated 18K Spring Buckle Diy Jewelry Accessories
Ins Style Women's Stainless Steel And 18K Necklace With Heart Shape Geometric And Animal Zodiac Pendants Furnace Vacuum Plated 18K Spring Buckle Diy Jewelry Accessories
| Chain Style | Necklace |
|---|---|
| Electroplating Process | Furnace Vacuum Plating 18K |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel,18K |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pattern | Heart Shape,Geometric Type,Animals,Zodiac |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Shape | Animals,Zodiac |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 40g |
Original: $3.72
-65%$3.72
$1.30More Images










Ins Style Women's Stainless Steel And 18K Necklace With Heart Shape Geometric And Animal Zodiac Pendants Furnace Vacuum Plated 18K Spring Buckle Diy Jewelry Accessories
| Chain Style | Necklace |
|---|---|
| Electroplating Process | Furnace Vacuum Plating 18K |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel,18K |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pattern | Heart Shape,Geometric Type,Animals,Zodiac |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Shape | Animals,Zodiac |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 40g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Necklace |
|---|---|
| Electroplating Process | Furnace Vacuum Plating 18K |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel,18K |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pattern | Heart Shape,Geometric Type,Animals,Zodiac |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Shape | Animals,Zodiac |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 40g |























