
Jewelry Stainless Steel Shell Beads Light Luxury Geometric Pvd Electroplated Sweater Chain For Women
Jewelry Stainless Steel Shell Beads Light Luxury Geometric Pvd Electroplated Sweater Chain For Women
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel Shell Beads |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Beads |
| Perimeter | 81Cm And Above |
| Style | Light Luxury,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Original: $7.97
-65%$7.97
$2.79More Images






Jewelry Stainless Steel Shell Beads Light Luxury Geometric Pvd Electroplated Sweater Chain For Women
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel Shell Beads |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Beads |
| Perimeter | 81Cm And Above |
| Style | Light Luxury,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel Shell Beads |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Beads |
| Perimeter | 81Cm And Above |
| Style | Light Luxury,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |























