
Jewelry Titanium Steel Geometric Rectangular Carved Letter Pendant Necklace Electroplating Style For Men And Women
Jewelry Titanium Steel Geometric Rectangular Carved Letter Pendant Necklace Electroplating Style For Men And Women
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Geometric Type,Letters,Numbers,Text |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Original: $3.42
-65%$3.42
$1.20More Images





Jewelry Titanium Steel Geometric Rectangular Carved Letter Pendant Necklace Electroplating Style For Men And Women
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Geometric Type,Letters,Numbers,Text |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Geometric Type,Letters,Numbers,Text |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |























