
Minimalist Geometric Electroplated Stainless Steel Chain Necklace And Bracelet Set For Unisex
Minimalist Geometric Electroplated Stainless Steel Chain Necklace And Bracelet Set For Unisex
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Basic Necklace And Bracelet Combination,Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Geometry |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Set Combination | Necklaces + Bracelets |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Weight | 8g |
Original: $2.93
-65%$2.93
$1.03More Images






Minimalist Geometric Electroplated Stainless Steel Chain Necklace And Bracelet Set For Unisex
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Basic Necklace And Bracelet Combination,Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Geometry |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Set Combination | Necklaces + Bracelets |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Weight | 8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Basic Necklace And Bracelet Combination,Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Geometry |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Set Combination | Necklaces + Bracelets |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Weight | 8g |























