
Minimalist Stacked Geometric Paperclip Chain Necklace And Bracelet Set Electroplated Stainless Steel And Titanium Steel Hip Hop Punk Streetwear Style For Women
Minimalist Stacked Geometric Paperclip Chain Necklace And Bracelet Set Electroplated Stainless Steel And Titanium Steel Hip Hop Punk Streetwear Style For Women
| Bundle Deal | Necklaces + Bracelets |
|---|---|
| Chain Style | Regular Chain |
| Gender | Hip Hop Necklace Bracelet,Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pattern | Chain |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Streetwear,Shape,Pattern |
| Type Of Product | Accessories |
| Weight | 11g |
Original: $3.18
-65%$3.18
$1.11More Images






Minimalist Stacked Geometric Paperclip Chain Necklace And Bracelet Set Electroplated Stainless Steel And Titanium Steel Hip Hop Punk Streetwear Style For Women
| Bundle Deal | Necklaces + Bracelets |
|---|---|
| Chain Style | Regular Chain |
| Gender | Hip Hop Necklace Bracelet,Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pattern | Chain |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Streetwear,Shape,Pattern |
| Type Of Product | Accessories |
| Weight | 11g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bundle Deal | Necklaces + Bracelets |
|---|---|
| Chain Style | Regular Chain |
| Gender | Hip Hop Necklace Bracelet,Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pattern | Chain |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Streetwear,Shape,Pattern |
| Type Of Product | Accessories |
| Weight | 11g |























