
Necklace Copper Zircon Sixpointed Star Geometric Electroplating Ochain
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Zircon |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 15g |
Original: $1.98
-65%$1.98
$0.69More Images










Necklace Copper Zircon Sixpointed Star Geometric Electroplating Ochain
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Zircon |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 15g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Zircon |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 15g |





















