
Wholesale Jewelry Geometric Copper Microinlaid Zircon Ochain Women's Personality Necklace
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Copper |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Micro-Inlay |
| Weight | 5g |
Original: $2.02
-65%$2.02
$0.71More Images
















Wholesale Jewelry Geometric Copper Microinlaid Zircon Ochain Women's Personality Necklace
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Copper |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Micro-Inlay |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Copper |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Micro-Inlay |
| Weight | 5g |





















