
Pendant Clavicle Chain Necklace Copper Mixed Gemstone Setting Geometric Fish Flag Shape Electroplating
Pendant Clavicle Chain Necklace Copper Mixed Gemstone Setting Geometric Fish Flag Shape Electroplating
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Setting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Simple,Animal |
| Weight | 15g |
Original: $2.17
-65%$2.17
$0.76More Images









Pendant Clavicle Chain Necklace Copper Mixed Gemstone Setting Geometric Fish Flag Shape Electroplating
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Setting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Simple,Animal |
| Weight | 15g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Setting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Simple,Animal |
| Weight | 15g |





















