
Wholesale Stainless Steel Snake Bone Chain Geometric Style Necklace For Women With Electroplating Processing
Wholesale Stainless Steel Snake Bone Chain Geometric Style Necklace For Women With Electroplating Processing
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 6g |
Original: $3.86
-65%$3.86
$1.35More Images








Wholesale Stainless Steel Snake Bone Chain Geometric Style Necklace For Women With Electroplating Processing
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 6g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 6g |





















