
Wholesale Women's Minimalist Copper Silver Necklace Earrings Set With Round Pattern And Electroplating Treatment Sixsided Stone Pendant O Chain
Wholesale Women's Minimalist Copper Silver Necklace Earrings Set With Round Pattern And Electroplating Treatment Sixsided Stone Pendant O Chain
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pattern | Round |
| Pendant Material | Copper,Glass |
| Set Combination | Earrings + Necklaces |
| Style | Minimalist,Daily Necessities |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
More Images






Wholesale Women's Minimalist Copper Silver Necklace Earrings Set With Round Pattern And Electroplating Treatment Sixsided Stone Pendant O Chain
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pattern | Round |
| Pendant Material | Copper,Glass |
| Set Combination | Earrings + Necklaces |
| Style | Minimalist,Daily Necessities |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pattern | Round |
| Pendant Material | Copper,Glass |
| Set Combination | Earrings + Necklaces |
| Style | Minimalist,Daily Necessities |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |





















