
Wholesale Women's S925 Silver Moissanite Butterfly Pendant Necklace Set With Diamonds Simple Animal Style Cross Chain
Wholesale Women's S925 Silver Moissanite Butterfly Pendant Necklace Set With Diamonds Simple Animal Style Cross Chain
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Main Diamond | Moissanite Necklace |
| Material | Moissanite |
| Non Allergenic Protection | Rhodium,Platinum |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Precious Metal Material | S925 Sterling Silver |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Shape | Insect |
| Style | Simple,Animal |
| Weight | 15g |
Original: $12.03
-65%$12.03
$4.21More Images




Wholesale Women's S925 Silver Moissanite Butterfly Pendant Necklace Set With Diamonds Simple Animal Style Cross Chain
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Main Diamond | Moissanite Necklace |
| Material | Moissanite |
| Non Allergenic Protection | Rhodium,Platinum |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Precious Metal Material | S925 Sterling Silver |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Shape | Insect |
| Style | Simple,Animal |
| Weight | 15g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Main Diamond | Moissanite Necklace |
| Material | Moissanite |
| Non Allergenic Protection | Rhodium,Platinum |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Precious Metal Material | S925 Sterling Silver |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Shape | Insect |
| Style | Simple,Animal |
| Weight | 15g |





















