
Necklace Iron Zinc Alloy Alloy Heart Geometric Shaped Set With Diamonds Clavicle Chain For Women
Necklace Iron Zinc Alloy Alloy Heart Geometric Shaped Set With Diamonds Clavicle Chain For Women
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Heart Shape,Geometric Type |
| Pendant Material | Zinc Alloy |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 43g |
Original: $2.78
-65%$2.78
$0.97More Images












Necklace Iron Zinc Alloy Alloy Heart Geometric Shaped Set With Diamonds Clavicle Chain For Women
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Heart Shape,Geometric Type |
| Pendant Material | Zinc Alloy |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 43g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Heart Shape,Geometric Type |
| Pendant Material | Zinc Alloy |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 43g |





















