
Women's Jewelry Set Alloy Geometric Style Retro Exaggerated With Electroplating And Water Wave Chain
Women's Jewelry Set Alloy Geometric Style Retro Exaggerated With Electroplating And Water Wave Chain
| Chain Style | Water Wave Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Personality |
| Weight | 70g |
Original: $4.77
-65%$4.77
$1.67More Images






Women's Jewelry Set Alloy Geometric Style Retro Exaggerated With Electroplating And Water Wave Chain
| Chain Style | Water Wave Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Personality |
| Weight | 70g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Water Wave Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Personality |
| Weight | 70g |





















