
Wholesale Jewelry Alloy Star Exaggerated Handmade Pendant Necklace For Women
| Chain Style | N-Line Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Natural |
| Styling | Star |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 33g |
More Images







Wholesale Jewelry Alloy Star Exaggerated Handmade Pendant Necklace For Women
| Chain Style | N-Line Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Natural |
| Styling | Star |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 33g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | N-Line Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Natural |
| Styling | Star |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 33g |





















