
Wholesale Necklace Natural Stone Geometric Pattern Stainless Steel Set With Gems Pendant
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Pendant Material | Natural Stone |
| Style | Original Design,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Set With Gems |
| Weight | 8g |
Original: $5.61
-65%$5.61
$1.96More Images









Wholesale Necklace Natural Stone Geometric Pattern Stainless Steel Set With Gems Pendant
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Pendant Material | Natural Stone |
| Style | Original Design,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Set With Gems |
| Weight | 8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Pendant Material | Natural Stone |
| Style | Original Design,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Set With Gems |
| Weight | 8g |





















