
Wholesale Jewelry Hiphop Style Geometric Alloy Pendant Doublelayer Square Pearl Chain Necklace Electroplated
Wholesale Jewelry Hiphop Style Geometric Alloy Pendant Doublelayer Square Pearl Chain Necklace Electroplated
| Chain Style | Square Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Hip-Hop,Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 15g |
Original: $1.55
-65%$1.55
$0.54More Images







Wholesale Jewelry Hiphop Style Geometric Alloy Pendant Doublelayer Square Pearl Chain Necklace Electroplated
| Chain Style | Square Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Hip-Hop,Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 15g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Square Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Hip-Hop,Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 15g |





















