
Watch Tiger Eye Stone Gem Fashion Glasses Rubber Ring Hawksbill Pattern Alloy Rose Gold Round
Watch Tiger Eye Stone Gem Fashion Glasses Rubber Ring Hawksbill Pattern Alloy Rose Gold Round
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Rose Gold |
| Buckle Style | Butterfly Double Snap Button |
| Case Material | Glasses Rubber Ring + Hawksbill Pattern |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 34Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Fashion |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 80g |
Original: $47.20
-65%$47.20
$16.52More Images





Watch Tiger Eye Stone Gem Fashion Glasses Rubber Ring Hawksbill Pattern Alloy Rose Gold Round
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Rose Gold |
| Buckle Style | Butterfly Double Snap Button |
| Case Material | Glasses Rubber Ring + Hawksbill Pattern |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 34Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Fashion |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 80g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Rose Gold |
| Buckle Style | Butterfly Double Snap Button |
| Case Material | Glasses Rubber Ring + Hawksbill Pattern |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 34Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Fashion |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 80g |





















