
Necklace Stainless Steel Geometric Pvd Plating Light Luxury Style
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Original: $3.26
-65%$3.26
$1.14More Images




Necklace Stainless Steel Geometric Pvd Plating Light Luxury Style
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |























