
Necklace Stainless Steel Shell Bead Tiger Eye Geometric Light Luxury Electroplating Women's
Necklace Stainless Steel Shell Bead Tiger Eye Geometric Light Luxury Electroplating Women's
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Shell Bead Tiger Eye |
| Style | Light Luxury,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Original: $6.27
-65%$6.27
$2.19More Images





Necklace Stainless Steel Shell Bead Tiger Eye Geometric Light Luxury Electroplating Women's
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Shell Bead Tiger Eye |
| Style | Light Luxury,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Shell Bead Tiger Eye |
| Style | Light Luxury,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |























