
Necklace Titanium Steel Copper Geometric Inlaid With Gold O Chain Women's Light Luxury
| 517 | Titanium Steel Material Electroplated In Vacuum Furnace To Prevent Allergies And Color Retention |
|---|---|
| Chain Style | O Word Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Inlaid With Gold |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 5g |
Original: $1.55
-65%$1.55
$0.54More Images




Necklace Titanium Steel Copper Geometric Inlaid With Gold O Chain Women's Light Luxury
| 517 | Titanium Steel Material Electroplated In Vacuum Furnace To Prevent Allergies And Color Retention |
|---|---|
| Chain Style | O Word Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Inlaid With Gold |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| 517 | Titanium Steel Material Electroplated In Vacuum Furnace To Prevent Allergies And Color Retention |
|---|---|
| Chain Style | O Word Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Inlaid With Gold |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 5g |























