
Necklace Titanium Steel Geometric Light Luxury Ochain Pendant Electroplated
| 8857 1 | Anti-Sensitivity And Color Retention Of Titanium Steel Electroplating In Vacuum Furnace |
|---|---|
| Chain Style | O-Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Style | Light Luxury,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 7g |
Original: $1.55
-65%$1.55
$0.54More Images




Necklace Titanium Steel Geometric Light Luxury Ochain Pendant Electroplated
| 8857 1 | Anti-Sensitivity And Color Retention Of Titanium Steel Electroplating In Vacuum Furnace |
|---|---|
| Chain Style | O-Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Style | Light Luxury,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 7g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| 8857 1 | Anti-Sensitivity And Color Retention Of Titanium Steel Electroplating In Vacuum Furnace |
|---|---|
| Chain Style | O-Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Style | Light Luxury,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 7g |























