🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Necklace Titanium Steel Geometric Texture Electroplating Personality Style
| Chain Style | Conventional Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 15g |
Select Color
From $0.75
Original: $2.15
-65%Necklace Titanium Steel Geometric Texture Electroplating Personality Style—
$2.15
$0.75More Images





















Necklace Titanium Steel Geometric Texture Electroplating Personality Style
| Chain Style | Conventional Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 15g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Conventional Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 15g |























