
Necklace Titanium Steel Gold Inlaid Geometric Sixpointed Star Pearl Snowflake Design For Women
Necklace Titanium Steel Gold Inlaid Geometric Sixpointed Star Pearl Snowflake Design For Women
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Light Luxury,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Gold Inlaid |
| Weight | 1g |
Original: $1.77
-65%$1.77
$0.62More Images




Necklace Titanium Steel Gold Inlaid Geometric Sixpointed Star Pearl Snowflake Design For Women
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Light Luxury,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Gold Inlaid |
| Weight | 1g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Light Luxury,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Gold Inlaid |
| Weight | 1g |























