
Pendant Accessories French Retro Imitation Pearl Oil Drop Light Luxury Enamel Painted Flower Copper Titanium Steel Electroplated O Word Chain
Pendant Accessories French Retro Imitation Pearl Oil Drop Light Luxury Enamel Painted Flower Copper Titanium Steel Electroplated O Word Chain
| A 24 | Titanium Steel Material,Electroplating In Vacuum Furnace,Anti-Allergic And Color-Preserving |
|---|---|
| Chain Style | O Word Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Flower |
| Style | Light Luxury Style,Plants Flowers |
| Weight | 5g |
Original: $1.66
-65%$1.66
$0.58More Images






Pendant Accessories French Retro Imitation Pearl Oil Drop Light Luxury Enamel Painted Flower Copper Titanium Steel Electroplated O Word Chain
| A 24 | Titanium Steel Material,Electroplating In Vacuum Furnace,Anti-Allergic And Color-Preserving |
|---|---|
| Chain Style | O Word Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Flower |
| Style | Light Luxury Style,Plants Flowers |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| A 24 | Titanium Steel Material,Electroplating In Vacuum Furnace,Anti-Allergic And Color-Preserving |
|---|---|
| Chain Style | O Word Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Flower |
| Style | Light Luxury Style,Plants Flowers |
| Weight | 5g |























