
Ring Stainless Steel Light Luxury Geometric Electroplated
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 6. |
| Style | Light Luxury,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
More Images




Ring Stainless Steel Light Luxury Geometric Electroplated
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 6. |
| Style | Light Luxury,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 6. |
| Style | Light Luxury,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |























