
Stainless Steel And Titanium Steel Women's Water Drop Shape Light Luxury Electroplated Necklace O Chain Jewelry
Stainless Steel And Titanium Steel Women's Water Drop Shape Light Luxury Electroplated Necklace O Chain Jewelry
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Styling | Drop Shape |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Original: $1.64
-65%$1.64
$0.57More Images




Stainless Steel And Titanium Steel Women's Water Drop Shape Light Luxury Electroplated Necklace O Chain Jewelry
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Styling | Drop Shape |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Styling | Drop Shape |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |























