🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

HomeStore
Stainless Steel Ushaped Bead Zircon Earrings And Necklace Electroplated Light Luxury Fashion For Women
Stainless Steel Ushaped Bead Zircon Earrings And Necklace Electroplated Light Luxury Fashion For Women
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Set Combination | Earrings+Necklaces |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 30g |
Select Color
From $1.30
Original: $3.71
-65%Stainless Steel Ushaped Bead Zircon Earrings And Necklace Electroplated Light Luxury Fashion For Women—
$3.71
$1.30More Images






Stainless Steel Ushaped Bead Zircon Earrings And Necklace Electroplated Light Luxury Fashion For Women
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Set Combination | Earrings+Necklaces |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Set Combination | Earrings+Necklaces |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 30g |























