
Sweet Style Stainless Steel And Titanium Steel Insect And Butterfly Dragonfly Dripping Oil Earrings For Women
Sweet Style Stainless Steel And Titanium Steel Insect And Butterfly Dragonfly Dripping Oil Earrings For Women
| Bundle Deal | Earrings + Necklaces |
|---|---|
| Chain Style | Regular Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Butterfly,Dragonfly,Insect |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Dripping Oil |
| Style | Cute,Animals |
| Weight | 50g |
Original: $4.27
-65%$4.27
$1.49More Images






Sweet Style Stainless Steel And Titanium Steel Insect And Butterfly Dragonfly Dripping Oil Earrings For Women
| Bundle Deal | Earrings + Necklaces |
|---|---|
| Chain Style | Regular Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Butterfly,Dragonfly,Insect |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Dripping Oil |
| Style | Cute,Animals |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bundle Deal | Earrings + Necklaces |
|---|---|
| Chain Style | Regular Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Butterfly,Dragonfly,Insect |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Dripping Oil |
| Style | Cute,Animals |
| Weight | 50g |























