
Titanium Steel Ballet Girl Pendant Necklace With Microinlaid Zircon And Geometric Design For Women Fashion Jewelry
Titanium Steel Ballet Girl Pendant Necklace With Microinlaid Zircon And Geometric Design For Women Fashion Jewelry
| 8838 | Anti-Sensitivity And Color Retention Of Titanium Steel Electroplating In Vacuum Furnace |
|---|---|
| Chain Style | Water Wave Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 7g |
Original: $1.74
-65%$1.74
$0.61More Images




Titanium Steel Ballet Girl Pendant Necklace With Microinlaid Zircon And Geometric Design For Women Fashion Jewelry
| 8838 | Anti-Sensitivity And Color Retention Of Titanium Steel Electroplating In Vacuum Furnace |
|---|---|
| Chain Style | Water Wave Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 7g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| 8838 | Anti-Sensitivity And Color Retention Of Titanium Steel Electroplating In Vacuum Furnace |
|---|---|
| Chain Style | Water Wave Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 7g |























