
Titanium Steel Heart Shape Retro Minimalist Electroplated Necklace And Earrings For Women
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Heart Shape,Women |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Work Clothing |
| Pattern | Heart Shape |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Set Combination | Necklace + Hand Jewelry |
| Style | Minimalist,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Original: $3.04
-65%$3.04
$1.06More Images






Titanium Steel Heart Shape Retro Minimalist Electroplated Necklace And Earrings For Women
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Heart Shape,Women |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Work Clothing |
| Pattern | Heart Shape |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Set Combination | Necklace + Hand Jewelry |
| Style | Minimalist,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Heart Shape,Women |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Work Clothing |
| Pattern | Heart Shape |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Set Combination | Necklace + Hand Jewelry |
| Style | Minimalist,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |























