
Titanium Steel Heart Zircon Inlaid Gold Pendant Necklace For Women Light Luxury Geometric Style Water Wave Chain
Titanium Steel Heart Zircon Inlaid Gold Pendant Necklace For Women Light Luxury Geometric Style Water Wave Chain
| 583 | Titanium Steel Material,Vacuum Street Stove Electroplating |
|---|---|
| Chain Style | Water Wave Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Light Luxury |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Gold Inlaid |
| Weight | 1g |
Original: $1.66
-65%$1.66
$0.58More Images



Titanium Steel Heart Zircon Inlaid Gold Pendant Necklace For Women Light Luxury Geometric Style Water Wave Chain
| 583 | Titanium Steel Material,Vacuum Street Stove Electroplating |
|---|---|
| Chain Style | Water Wave Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Light Luxury |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Gold Inlaid |
| Weight | 1g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| 583 | Titanium Steel Material,Vacuum Street Stove Electroplating |
|---|---|
| Chain Style | Water Wave Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Light Luxury |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Gold Inlaid |
| Weight | 1g |























