
Titanium Steel Jewelry Set With Turquoise Inlay And Butterfly Bow Animal Zodiac Design
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Mosaic Material | Turquoise |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Bow,Insects,Animals,Zodiac |
| Pendant Material | Turquoise |
| Style | Animals |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Inlay |
| Weight | 20g |
Original: $4.41
-65%$4.41
$1.54More Images














Titanium Steel Jewelry Set With Turquoise Inlay And Butterfly Bow Animal Zodiac Design
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Mosaic Material | Turquoise |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Bow,Insects,Animals,Zodiac |
| Pendant Material | Turquoise |
| Style | Animals |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Inlay |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Mosaic Material | Turquoise |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Bow,Insects,Animals,Zodiac |
| Pendant Material | Turquoise |
| Style | Animals |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Inlay |
| Weight | 20g |























